^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Ziemia – nasze wspólne dobro

Z okazji Dnia Ziemi obchodzonego 22 kwietnia oraz Międzynarodowego Dnia Zwierząt Laboratoryjnych, przypadającego 24 kwietnia, szkolne koło Ligi Ochrony Przyrody działające w naszej szkole, podjęło kilka ciekawych inicjatyw. Jedną z nich było posadzenie za budynkiem szkoły dębu, któremu - na cześć patrona naszego liceum - nadano imię Ignacy. Na długiej przerwie, w holu głównym, uczniowie wykonali utwory muzyczne, które zachęcały do dbania o środowisko oraz skłaniały do refleksji nad wartością Ziemi - naszego wspólnego dobra. W ramach audycji nadawanych przez szkolny radiowęzeł można było usłyszeć odgłosy przyrody, które stworzyły specyficzną atmosferę. Tego dnia wiele osób założyło adekwatne do święta stroje w kolorach zielonym i niebieskim, co dodatkowo oddało charakter tych wydarzeń.


Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.