^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

OLIMPIADA KREATYWNOŚCI

Historia naszej szkoły zna już uczniów, którzy odnosili sukcesy w olimpiadach z matematyki, przedsiębiorczości i wiedzy o społeczeństwie, ale po raz pierwszy zdarzyło się, by trzyosobowa drużyna zakwalifikowała się do finału Olimpiady Kreatywności. Zachariasz Karpowicz, Wojciech Skonieczny i Marcin Maleńczuk z klasy II A brawurowo przebrnęli przez etapy szkolny i okręgowy olimpiady. Olimpiady tyleż nietypowej, bo testującej umiejętności niecodziennie sprawdzane w szkole.

Zawodnicy musieli się zmagać z zadaniami obejmującymi tworzenie rysunków ze szlaczków i kółek, wymyślanie skojarzeń z osobą Janusza Palikota, a nawet twórczą analizę świata z drukarkami drukującymi na biało. To, co może wydawać się śmieszne, było naprawdę heroiczną próbą umiejętności, charakteru i oczywiście kreatywności. Łącznie wystartowało ponad 3oo drużyn z całej Polski, do finałowej rozgrywki przeszła najlepsza dziewiątka. To wszystko nie udałoby się bez pomocy osoby naszego nauczyciela historii, pana profesora Ireneusza Maja, który wyżej wymienioną olimpiadę w naszej szkole zorganizował. Następnym krokiem jest finał w Poznaniu, 28 marca. Trzymamy mocno kciuki!

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.