^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Rodzinny piknik

Dnia 28 lutego 2015 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się  piknik  rodzinny pod hasłem "Rodzina=Razem" zorganizowany z inicjatywy uczniów  klasy II E - Julii Nowosielskiej, Filipa Łaskawca i Cezarego Kirczuka. Przybyli na piknik rodzice wraz z dziećmi sprawdzili swoje umiejętności i wytrzymałość w 10 konkurencjach sportowych. Wysiłek, zaangażowanie,  a przede wszystkim doskonała zabawa,  docenione zostało nagrodami  ufundowanymi  przez sponsorów.

  

Na gości czekał także poczęstunek oraz występy zaproszonych grup:  Capoeiry,  Dance  Academy  Studio oraz zespołu Chwilka. Uśmiechy na twarzach zgromadzonych  najmłodszych były potwierdzeniem udanej zabawy. Cieszymy się także, że równie dobrze bawili się ich rodzice. Organizatorzy pragną  podziękować wszystkim wolontariuszom z naszej szkoły, którzy sprawili, że wydarzenie zakończyło się całkowitym sukcesem.Udane przedsięwzięcie przekonało  chyba wszystkich, że warto organizować tego typu spotkania oraz angażować się w różnego rodzaju akcje społeczne, szczególnie, kiedy są inicjowane przez uczniów  i  odbywają się na terenie naszej szkoły. 

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.