^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Finał III edycji Konkursu z Języka Angielskiego „ Krasz- Test”

13 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się finał Konkursu z Języka Angielskiego „ Krasz- Test”, zorganizowany w ramach III edycji Akademii Młodego Licealisty. Do konkursu przystąpili uczniowie z 9 szkół gimnazjalnych i oddziałów gimnazjalnych przy szkołach podstawowych w naszym regionie. 9 dwuosobowych drużyn rywalizowało o zaszczytne I, II i III miejsce oraz o Puchar Dyrektora Szkoły. Zwycięzcą konkursu została drużyna z Katolickiego Gimnazjum C. Norwida w Białej Podlaskiej w składzie: Laura Olejniczak i Rozalia Kułakow.


Miejsce II zdobyła drużyna z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Białej Podlaskiej w składzie: Olga Tryk i Zuzanna Czeczelewska. III miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi w Leśnej Podlaskiej w składzie: Magdalena Flis i Dominika Denisiuk. Laureatom oraz opiekunom uczniów nagrody wręczył p. Dyrektor Ireneusz Szubarczyk. Wszyscy uczestnicy otrzymali również pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Konkurs przygotowali nauczyciele języka angielskiego naszej szkoły przy wsparciu uczniów klasy IIg. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy za rok!

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.