^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

„Wycieczka do liceum” – gimnazjaliści z PG nr 6 w murach Kraszaka

25 i 28 stycznia oraz 1 i 4 lutego 2016 r. naszą szkołę odwiedzili trzecioklasiści z Publicznego Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zainteresowani nauką w I LO. Wizyty odbyły się w ramach projektu „Wycieczka do liceum”. Gimnazjaliści zainteresowani profilem humanistycznym uczestniczyli w lekcji języka polskiego i historii, matematyczno-fizycznym - w lekcji matematyki i fizyki. Największą popularnością cieszył się profil biologiczno-chemiczny. W lekcjach biologii i chemii wzięły udział dwie grupy gimnazjalistów. W czasie swojego pobytu młodzież gimnazjalna, oprowadzana przez uczniów naszej szkoły, miała możliwość poznać jej ofertę edukacyjną, bazę dydaktyczną, historię, osiągnięcia uczniów. Dziękujemy za odwiedziny i czekamy na następne grupy.  

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png
 • wat-230x300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.