^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Koncert Piosenki Zimowej

W piątek 15 grudnia 2017 odbył się Koncert Piosenki Zimowej, podczas którego podsumowaliśmy wydarzenia związane z Tygodniem Języków Obcych w naszej szkole. Nagrodziliśmy laureatów Konkursu Poezji Zimowej, klasę, która najpiękniej udekorowała swoją salę oraz zwycięzców Konkursu na Plakat Świąteczny. Klimat świąt przybliżyły nam wykonania piosenek świątecznych w czterech językach. Niezwykłą atmosferę wprowadził też Kiermasz Bożonarodzeniowy, podczas którego uczniowie mogli spróbować potraw świątecznych z Francji, Anglii, Rosji, Niemiec oraz zrobić sobie zdjęcie z naszym szkolnym reniferem. Zebrane podczas kiermaszu pieniądze zostały przeznaczone na paczki świąteczne dla potrzebujących.


Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo2.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.