^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Otrzymaliśmy tytuł Złotej Szkoły 2021!

Powszechnie panująca opinia o nas jako „najlepszej szkole w regionie” została po raz kolejny potwierdzona. W najnowszym Rankingu Perspektywy zajęliśmy 171 miejsce wśród liceów ogólnokształcących w Polsce, znacząco dystansując inne bialskie licea (Katolickie LO- 281 miejsce, II LO- 642., IV LO- 976.). Ranking powstał z uwzględnieniem trzech kryteriów: sukcesów szkoły w olimpiadach (25%), wyników matury z przedmiotów obowiązkowych (30%) oraz wyników matury z przedmiotów dodatkowych (45%). Na rewelacyjną pozycję naszego liceum wpłynęły sukcesy uczniów w olimpiadach i konkursach przedmiotowych.

Dzięki pracy naszych finalistów i ich nauczycieli zajęliśmy 56 miejsce w Rankingu Szkół Olimpijskich (awansowaliśmy z miejsca 97 w ubiegłorocznym zestawieniu) i 195 miejsce w Rankingu Maturalnym (w ubiegłym roku 213). W zestawieniu o zasięgu wojewódzkim nasze liceum znalazło się na 8 miejscu, tuż za najlepszymi liceami lubelskimi i społecznym liceum w Zamościu:
https://2021.licea.perspektywy.pl/rankings/ranking-lubelski
Jesteśmy Złotą Szkołą 2021!

Pełne zestawienie: https://2021.licea.perspektywy.pl/rankings/ranking-glowny-liceow

Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.