^Back To Top

 • 1 Utrzymujemy się od kilku lat na pierwszym miejscu we Współzawodnictwie Sportowym Szkół (kategoria „Licealiada”) w województwie lubelskim.
  ;)
 • 2 DO WYNAJĘCIA SALA GIMNASTYCZNA.
  :)
 • 3 Posiadamy szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie zainteresowań i wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży.
  :)
 • 4 Procesom edukacyjno-wychowawczym sprzyja dobra baza lokalowa placówki.
  ;)
 • 5 Kultywujemy tradycje szkoły i dbamy o jej wizerunek. Realizujemy różnorodne projekty wspierające proces edukacyjny i wychowawczy
  :)

Sukces chemików "Z chemią za pan brat"

18 listopada 2019 roku na Wydziale Chemii UMCS w Lublinie drużyna "Kraszaka" w trzyosobowym składzie: Karol Fedoruk kl. III BH, Maciej Piszcz kl. II H Cezary Borysiuk kl. I EG, wygrała konkurs chemiczny "Z chemią za pan brat". Nagrodą główną jest voucher na kwotę 10 000 zł na wyposażenie pracowni chemicznej w naszej szkole. W wielkim finale, do którego zakwalifikowało się 17 drużyn z województwa lubelskiego, uczniowie odpowiadali na 50 pytań. Drużyna z I LO w Białej Podlaskiej okazała się najlepsza, zdobywając 46 pkt. Uczniowie, którzy reprezentowali szkołę, zostali wyłonieni w I etapie, który odbył się 10 października 2019 r. w naszej szkole.

Etap finałowy obejmował wiedzę z całego zakresu materiału w liceum. Uczniowie kl. III BH Karol Fedoruk i kl. II H Maciej Piszcz przygotowywali się pod kierunkiem pani Iwony Iwaniuk, a uczeń kl. I EG Cezary Borysiuk przygotowywał się pod opieką pani Jowity Osiejuk.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!Wybierz język

plenfrdeitptrues

Lokalizacja

Współpraca

 • apolitechnika_warszawska200.png
 • godlo-SGH-zielone.png
 • kul.png
 • L.png
 • logo_psw_2010_300.png

Wyróżnienia

 • logo1.png
 • logo3.png
 • part.png

Przedsięwzięcia

 • cmi.png
 • come.png
 • free.png

UNESCO

logo_unesco.png

Facebook Likebox Slider


Copyright © 2014. "Kraszak"  Rights Reserved.